ATA WESTERN ZONE SHOOT WEB

HIGH GUN LISTS - MAIN MENU

PRINT - CREATE PDF

EVENT 3 - CLASS DOUBLES

SCORE(S) 1 TO 100 OF 309 TOTAL SCORES FOUND NEXT  LAST  LAST UPDATE - 07/22/2018 - 02:07:40 PT
CLUB NAME ST SQUAD CLS/YDG CATEGORY SCORES TOTAL SHOOT OFF TROPHY STATUS
ANACONDA (MT)  ONEILL CIARAN T  MT  12-1  AAA    50-50  100    AAA CHAMPION   
CHEYENNE (WY)  BRINGELSON DENIS  CO  5-5  AAA    50-50  100       
CHEYENNE (WY)  FRERICKS CHAD  WY  9-2  AA    50-50  100    AA CHAMPION   
EDMONTON (AB)  JOHNSON BRAD H  AB  8-4  AAA    50-49  99       
SPANISH FORK (UT)  JOHNSON STEVE P  UT  6-1  AA  SUB VET  49-50  99    SUB VET CHAMPION   
ANACONDA (MT)  WELTON STUART  ID  9-3  AAA    49-49  98       
ANACONDA (MT)  CLAWSON BRADY  MT  5-2  AA    49-49  98       
KINGSBURG (CA)  HAMBLY WYATT J  CA  15-4  AAA  JUNIOR  48-50  98    JR CHAMPION   
KINGSBURG (CA)  OLSON TODD D  CA  9-4    48-50  98  43-46    LOST CARRY-OVER 
TUCSON (AZ)  EPPERSON BRENT  UT  3-3  AA  VET  48-50  98  49-48  VET CHAMPION  WON CARRY-OVER 
SPANISH FORK (UT)  GREEN ROBERT P  UT  9-2  AA  VET  48-50  98      LOST CARRY-OVER 
COLTON (WA)  DEATLEY BRIEN N  ID  1-5    49-49  98  44-47  A CHAMPION  WON CARRY-OVER 
CHEYENNE (WY)  HOWE HUNTER  WY  6-3  AAA  SUB JUNIOR  48-50  98    SUB JR CHAMPION   
CHEYENNE (WY)  HENSLEY MEL  CO  12-1  AA  VET  49-49  98       
CHEYENNE (WY)  SKOGEN DENTON  WY  10-1  AA    49-49  98       
EDMONTON (AB)  CROCKFORD RON  AB  11-1  AA  SUB VET  48-49  97       
KINGSBURG (CA)  BENIGNO TONY  CA  3-4  AA  SENIOR VET  47-50  97  47-46  SR VET CHAMPION  WON CARRY-OVER 
KINGSBURG (CA)  HELLER JIMMY R  CA  15-1  AA    48-49  97       
TUCSON (AZ)  HENDERSON JOE H  AZ  2-3  SENIOR VET  48-49  97  45-49    LOST CARRY-OVER 
ANACONDA (MT)  COPSEY JIM  AZ  11-1  AA  VET  47-49  96       
EDMONTON (AB)  GRUSZECKI ROBERT A  AB  10-2  AA  SUB VET  50-46  96       
EDMONTON (AB)  VOGEL DANIEL J  MT  3-4  AA  VET  47-49  96       
KINGSBURG (CA)  BROOKSHIRE CHRISTOPH  CA  7-5  JUNIOR GOLD  49-47  96    JR GOLD CHAMPION   
KINGSBURG (CA)  TADMAN RYAN  CA  6-5  JUNIOR  50-46  96       
TUCSON (AZ)  MLYNARZ KENNETH J  AZ  7-1  AA    48-48  96       
SPANISH FORK (UT)  DORAN SCOTT T  UT  9-1  AA    47-49  96       
SPANISH FORK (UT)  MECHAM BLADE V  UT  4-5    48-48  96  47-48  B CHAMPION  WON CARRY-OVER 
SPANISH FORK (UT)  STREET BOBBY G  UT  11-3    47-49  96  47-45    LOST CARRY-OVER 
SPANISH FORK (UT)  YORKEY JOHN  UT  6-2  SUB VET  48-48  96  46-43    LOST CARRY-OVER 
CHEYENNE (WY)  BUTLER JAMES  WY  2-1  SENIOR VET  49-47  96       
EDMONTON (AB)  BURBIDGE NEIL P  AB  7-2  AAA    47-48  95       
EDMONTON (AB)  PEYTON ART F  AB  3-1  AA  SUB VET  48-47  95       
EDMONTON (AB)  KUHN TYLER E  AB  11-3    47-48  95       
KINGSBURG (CA)  POFFENBARGER WAYNE A  CA  6-3  SUB VET  46-49  95       
TUCSON (AZ)  ALDERMAN JAY A  AZ  2-2  SENIOR VET  49-46  95       
SPANISH FORK (UT)  SUDBURY SR JOE  UT  9-3  AA  VET  47-48  95       
SPANISH FORK (UT)  MAJERS GENE  UT  13-3  SENIOR VET  48-47  95       
COLTON (WA)  KENWORTHY LANE D  ID  3-4    48-47  95       
ANACONDA (MT)  TURNER JACOB H  WA  5-3  AAA    47-47  94       
ANACONDA (MT)  MILLER RYAN C  MT  6-2    47-47  94       
EDMONTON (AB)  MCNEIL SHAWN R  AB  9-3  AA    45-49  94       
EDMONTON (AB)  JOHNSON JACOB B  AB  8-3  JUNIOR GOLD  47-47  94       
KINGSBURG (CA)  ALCORIZA RON  CA  6-2  AA  SENIOR VET  46-48  94       
KINGSBURG (CA)  CONNEL RONNIE  CA  14-3  VET  48-46  94       
KINGSBURG (CA)  HILL FREDDY  CA  7-3    44-50  94       
KINGSBURG (CA)  BENIGNO ANTHONY J  CA  3-5    47-47  94       
TUCSON (AZ)  COBBS GREG L  AZ  3-2  AA    47-47  94       
TUCSON (AZ)  HARTLEY COLTON  AZ  2-4  JUNIOR  50-44  94       
SPANISH FORK (UT)  KINDER AUSTIN C  UT  14-1  AA  JUNIOR GOLD  48-46  94       
SPANISH FORK (UT)  MUHLESTEIN KYSON R  UT  1-1  AA  JUNIOR  46-48  94       
SPANISH FORK (UT)  OTTESEN STEVE M  UT  2-1    46-48  94       
SPANISH FORK (UT)  BUSHNELL GARY W  UT  6-5  SUB VET  47-47  94       
SPANISH FORK (UT)  DUVALL BRENT  UT  2-4    48-46  94       
COLTON (WA)  DORMAIER STANLEE A  WA  5-1    46-48  94       
CHEYENNE (WY)  PETERSEN CASEY  NE  10-4    47-47  94       
CHEYENNE (WY)  RENCK BRETT  CO  12-5  SUB VET  47-47  94       
CHEYENNE (WY)  BLECHA DON  CO  5-2  SUB VET  47-47  94       
ANACONDA (MT)  ABO SCOTT B  ID  9-2  AA    45-48  93       
ANACONDA (MT)  BARNARD MARK T  ID  11-3    48-45  93       
ANACONDA (MT)  CAMUS WILLIAM P  MT  10-2  SENIOR VET  46-47  93       
ANACONDA (MT)  KENT J D  MT  10-1    48-45  93       
ANACONDA (MT)  MCDONALD BRENT  MT  6-3    45-48  93       
EDMONTON (AB)  TEBB NIKLAS C  AB  5-3  JUNIOR  46-47  93       
KINGSBURG (CA)  BONILLAS DAN  CA  15-2  AA    46-47  93       
KINGSBURG (CA)  GARCIA PAUL J  CA  7-2    46-47  93       
KINGSBURG (CA)  GRAVES DUSTIN D  CA  7-1  JUNIOR  45-48  93    C CHAMPION   
TUCSON (AZ)  SIMS DOUGLASS J  AZ  4-5  AA  VET  47-46  93       
TUCSON (AZ)  SHARP JAMES R  AZ  2-1  SENIOR VET  45-48  93       
TUCSON (AZ)  MLYNARZ ROBERT F  AZ  7-2  SENIOR VET  46-47  93       
MEDFORD (OR)  WARD WAYNE  AZ  4-1  SENIOR VET  46-47  93       
SPANISH FORK (UT)  KINDER CHRIS E  UT  14-4  AA    45-48  93       
SPANISH FORK (UT)  BROWN GLEN E  UT  13-1  SENIOR VET  48-45  93       
SPANISH FORK (UT)  SHEPARDSON D DEAN  NV  1-3  VET  43-50  93       
CHEYENNE (WY)  TURNER LANE  WY  3-1  SUB VET  46-47  93       
CHEYENNE (WY)  BRISBY MIKE  NE  10-5  VET  45-48  93       
CHEYENNE (WY)  FINDLEY TERRY  CO  4-4  SUB VET  44-49  93       
ANACONDA (MT)  FISHER DALE  MT  5-1  AA    46-46  92       
ANACONDA (MT)  KELLY ANDREW J  MT  5-5    45-47  92       
ANACONDA (MT)  SCHLIMMER CARSON A  WA  12-3  JUNIOR GOLD  45-47  92       
ANACONDA (MT)  GIBSON LINDA A  UT  10-5  LADY 2  48-44  92    LADY 2 CHAMPION   
ANACONDA (MT)  KUKA TOM M  MT  10-3    46-46  92       
EDMONTON (AB)  SMITH JESSE D  AB  12-5  AA    47-45  92       
KINGSBURG (CA)  KELTON JEREMY C  CA  14-4    46-46  92       
TUCSON (AZ)  FERRIS CANYON  AZ  5-2  AA  JUNIOR GOLD  48-44  92       
TUCSON (AZ)  DENNIS KYLE A  AZ  5-1    45-47  92       
TUCSON (AZ)  PRIVETTS SHELDON B  AZ  1-2  SUB JUNIOR  45-47  92  46-43  D CHAMPION  WON CARRY-OVER 
MEDFORD (OR)  COSTANTI RYAN J  OR  5-2    45-47  92       
MEDFORD (OR)  DALE RODNEY A  OR  6-4    44-48  92       
SPANISH FORK (UT)  LESHKO MIKE  UT  13-5  SUB VET  46-46  92       
COLTON (WA)  REIMERS DOUGLAS C  WA  3-2  SUB VET  47-45  92       
CHEYENNE (WY)  DAVIS KEVIN  CO  5-3  AA    49-43  92       
CHEYENNE (WY)  SIDMAN MARK  WY  6-4    43-49  92       
CHEYENNE (WY)  SCHILLER KURT  WY  6-2    46-46  92       
CHEYENNE (WY)  DYKES HOWARD  WY  5-1  SENIOR VET  45-47  92  34-40    LOST CARRY-OVER 
ANACONDA (MT)  JOHNSON BODIE R  WY  9-4  AAA    43-48  91       
ANACONDA (MT)  SCHLIMMER GARRETT A  WA  12-4  AAA  JUNIOR GOLD  45-46  91       
ANACONDA (MT)  WINKEL DR LAURA W  WA  11-5  LADY 2  48-43  91       
ANACONDA (MT)  SCHLIMMER ALAN  WA  4-1    46-45  91       
ANACONDA (MT)  HOLLIFIELD JOE J  ID  9-5  VET  47-44  91       
EDMONTON (AB)  BOLL SCHON R  AB  11-5    46-45  91       
SCORE(S) 1 TO 100 OF 309 TOTAL SCORES FOUND NEXT  LAST  LAST UPDATE - 07/22/2018 - 02:07:40 PT

PRINT - CREATE PDF

BACK

MAIN MENU