ATA CENTRAL ZONE SHOOT WEB

HIGH GUN LISTS - MAIN MENU

PRINT - CREATE PDF

EVENT 5 - DOUBLES CHAMPIONSHIP

SCORE(S) 1 TO 100 OF 433 TOTAL SCORES FOUND NEXT  LAST  LAST UPDATE - 08/02/2020 - 04:12:13 CT
CLUB NAME ST SQUAD CLS/YDG CATEGORY SCORES TOTAL SHOOT OFF TROPHY STATUS
EVANSVILLE (IN)  BYRD CHRISTINA M  IN  7-5  AA  LADY 1  50-50  100    CHAMPION   
BRANDON (MB)  LAMONT PATRICK R  MB  8-5  AAA    50-49  99  19-20  RUNNER-UP  WON SHOOT-OFF 
DONIPHAN (NE)  NAGEL FRED  SD  10-2  AAA    49-50  99  0-0  AAA CHAMPION  FORFEIT 
BRANDON (MB)  NUTTALL JOHN R  SK  8-1  AA  VET  50-48  98    VET CHAMPION   
N LAWRENCE (OH)  THOMAS JOHN C  OH  24-3  AA    49-49  98    AA CHAMPION   
N LAWRENCE (OH)  HEDRICK TATE WILLIAM  OH  18-4    50-48  98    A CHAMPION   
DONIPHAN (NE)  MARSHALL JR RICHARD  NE  12-1  AAA    48-50  98       
DONIPHAN (NE)  LECH BRAD  NE  16-3  AA  SUB VET  50-48  98    SUB VET CHAMPION   
NEKOOSA (WI)  HASS GEORGE J  WI  14-5  AAA    48-50  98       
BRANDON (MB)  BOLL ROD  SK  8-4  AA  VET  48-49  97       
BRANDON (MB)  JOYNT RICHIE J  MB  2-4    48-49  97       
DONIPHAN (NE)  VOIGTMAN DAGEN J  NE  13-2  AAA  JUNIOR GOLD  47-50  97    JR GOLD CHAMPION   
DONIPHAN (NE)  ASCHENBRENNER JASON  NE  18-2  AA    48-49  97       
NILES (MI)  YORK LARRY H  MI  1-5  VET  47-50  97    B CHAMPION   
N LAWRENCE (OH)  FANELLO JEFF C  OH  12-4  AA    49-47  96       
ST CLOUD (MN)  DIETZ BEN R  MN  6-4  AAA  JUNIOR GOLD  49-47  96       
ST CLOUD (MN)  KNAUS JACK T  MN  5-2  AAA  JUNIOR  47-49  96    JR CHAMPION   
NEKOOSA (WI)  MITTAG DONALD W  WI  15-4  AA  SENIOR VET  47-49  96    SR VET CHAMPION   
NEKOOSA (WI)  WAGNER DONALD A  WI  7-5    49-47  96       
N LAWRENCE (OH)  STEDMAN STEVE W  OH  22-3  AA    49-46  95       
DONIPHAN (NE)  ROSS RILEY G  NE  17-1  AAA  JUNIOR GOLD  48-47  95       
DONIPHAN (NE)  WELTE STANLEY G  NE  12-3  AA  VET  49-46  95       
ST CLOUD (MN)  WALKER PETER S  MN  5-3  AAA    49-46  95       
ST CLOUD (MN)  TAUBER CARSON R  MN  11-3  JUNIOR  47-48  95       
NEKOOSA (WI)  SCHULTZ HARVEY L  IL  14-4  AA  SUB VET  48-47  95       
NEKOOSA (WI)  WAGNER BRUCE E  WI  7-1  AA    47-48  95       
NEKOOSA (WI)  KRAUS THOMAS S  IL  21-1    48-47  95       
ACKLEY (IA)  STOCKDALE DALE  IA  4-5  AAA  SUB VET  47-48  95       
ST CLOUD (MN)  RIDDLE MASON M  MN  3-3  JUNIOR GOLD  47-47  94  19-18  C CHAMPION  WON SHOOT-OFF 
EVANSVILLE (IN)  GOBRECHT SUMMER J  OH  4-3  AAA  LADY 1  47-47  94  18  LADY 1 CHAMPION  WON SHOOT-OFF 
NEKOOSA (WI)  RICHARDS JAMES  IL  24-5  VET  49-45  94  18    LOST SHOOT-OFF 
N LAWRENCE (OH)  SCOTT BEVERLY J  OH  23-5  LADY 1  47-47  94  17-20    LOST SHOOT-OFF 
EVANSVILLE (IN)  GRANNAN MICHAEL J  IN  1-1  AA    45-49  94       
EVANSVILLE (IN)  HEERINGA DAVID E  IN  8-4    47-47  94       
EVANSVILLE (IN)  SMITH JACOB  IN  10-1    47-47  94       
N LAWRENCE (OH)  DENES RYAN P  OH  12-2  AA  JUNIOR  48-46  94       
N LAWRENCE (OH)  BITTNER CARL T  OH  24-2    47-47  94       
DONIPHAN (NE)  KNAPP DAVID R  NE  20-1  AA    49-45  94       
DONIPHAN (NE)  CHRISTIANCY TRENTON  NE  7-1  JUNIOR GOLD  49-45  94       
ST CLOUD (MN)  WAGNER DURAND L  MN  10-5  AA  SUB VET  48-46  94       
NEKOOSA (WI)  HAAG DAN  WI  12-5  AAA    48-46  94       
NEKOOSA (WI)  BLOESL DAN L  WI  8-2  AA    46-48  94       
NEKOOSA (WI)  LABARGE DONALD L  WI  15-1  AA  VET  47-47  94       
NEKOOSA (WI)  LEPPLE SHAWN F  WI  17-5  AA    45-49  94       
NEKOOSA (WI)  CHRAPLA STEVEN P  WI  8-4    49-45  94       
NEKOOSA (WI)  JACK SANDRA JO  WI  10-1  LADY 2  48-46  94    LADY 2 CHAMPION   
ACKLEY (IA)  BRANDT KENNETH  IA  9-2  AAA  SUB VET  47-47  94       
BRANDON (MB)  MORRISON KEITH M  MB  5-4    43-50  93       
BRANDON (MB)  STUART RODNEY  MB  3-1  VET  46-47  93       
N LAWRENCE (OH)  EVICK JOHN A  OH  24-4  AA  SUB VET  46-47  93       
N LAWRENCE (OH)  SMITH RONALD L  OH  19-1  AA    47-46  93       
N LAWRENCE (OH)  BOLITHO RYAN K  OH  20-2    45-48  93       
DONIPHAN (NE)  BURKE JOHN H  NE  10-4  SENIOR VET  46-47  93       
DONIPHAN (NE)  DAVIS DARIN  NE  21-5  SUB VET  46-47  93       
DONIPHAN (NE)  AMM STACEY D  NE  11-3    46-47  93       
NILES (MI)  SNELLENBERGER JACQUE  MI  2-2  AA  LADY 1  48-45  93       
ST CLOUD (MN)  VLASAK JASON D  MN  10-1  AA    46-47  93       
ST CLOUD (MN)  WYNNEMER ROBERT L  MN  8-1  SENIOR VET  48-45  93       
NEKOOSA (WI)  DOUCETTE DEVIN J  WI  5-2  AA  JUNIOR GOLD  45-48  93       
NEKOOSA (WI)  CURTIN TIM  WI  12-1  VET  48-45  93       
ACKLEY (IA)  FRIEDEL MICK E  IA  6-1  AAA    47-46  93       
ACKLEY (IA)  BENNING LANE  IA  4-3  AA  JUNIOR  47-46  93       
ACKLEY (IA)  SCHLOTFELDT TREY L  IA  9-5    48-45  93       
NEKOOSA (WI)  MICHEK ETHAN  WI  4-4  SUB JUNIOR  45-47  92  18-18  SUB JR CHAMPION  WON SHOOT-OFF 
ST CLOUD (MN)  BRAND LEO W  MN  12-5  SUB JUNIOR  45-47  92  18-14    LOST SHOOT-OFF 
EVANSVILLE (IN)  BOLDEN BOBBY L  IN  7-2    46-46  92       
EVANSVILLE (IN)  COLES DAVID R  IL  6-5  VET  46-46  92       
EVANSVILLE (IN)  ROUSSEL JOHN F  IN  5-3  SENIOR VET  45-47  92       
N LAWRENCE (OH)  PARTIN RICHARD D  OH  12-3  SENIOR VET  46-46  92       
DONIPHAN (NE)  GARDNER CHRISTOFER A  IA  13-3  AA  JUNIOR  45-47  92       
DONIPHAN (NE)  LIONBERGER JOSH M  NE  14-2  AA    46-46  92       
DONIPHAN (NE)  ELLIOTT STEVEN L  NE  4-4  SENIOR VET  46-46  92       
DONIPHAN (NE)  MARSH JON A  NE  17-4  SUB VET  45-47  92       
NILES (MI)  RINKE HUGO J  MI  2-5  AA  SUB VET  44-48  92       
NILES (MI)  SIMS KENNETH A  MI  3-1  VET  48-44  92       
NILES (MI)  BOWMAN JESS  MI  1-1    46-46  92       
ST CLOUD (MN)  DIETZ EDWARD W  MN  4-1  VET  47-45  92       
ST CLOUD (MN)  OLSON DAVID A  MN  7-1  VET  47-45  92       
NEKOOSA (WI)  BARWALD TATE J  WI  13-3    44-48  92       
NEKOOSA (WI)  DOERRING KEVIN E  WI  20-5    44-48  92       
NEKOOSA (WI)  GORNY DAVID J  WI  15-5    45-47  92       
ACKLEY (IA)  MOOREHEAD JEREMY A  IA  7-4    45-47  92       
BRANDON (MB)  LAMONT ROBERT  MB  8-3  AA    45-46  91       
BRANDON (MB)  WHITEHEAD GERALD D  SK  6-5    45-46  91       
BRANDON (MB)  SPARWOOD JR JASON  MB  2-1    46-45  91       
EVANSVILLE (IN)  ARNETT C W  IN  4-1  AA    47-44  91       
EVANSVILLE (IN)  JOHNSON DILLEN W  IN  2-1  AA  JUNIOR GOLD  46-45  91       
EVANSVILLE (IN)  WELTE MICHAEL  IN  11-4  AA  SENIOR VET  46-45  91       
EVANSVILLE (IN)  WHITE ALBERT O  IN  1-4  AA  VET  46-45  91       
EVANSVILLE (IN)  COOPER SETH  OH  4-2  JUNIOR GOLD  47-44  91       
EVANSVILLE (IN)  MORRISTON BEN E  IN  4-5  SENIOR VET  47-44  91       
EVANSVILLE (IN)  REINHARDT RANDOLPH  OH  5-4  SENIOR VET  43-48  91       
EVANSVILLE (IN)  SINGLETON NATHAN R  IN  8-3    43-48  91       
N LAWRENCE (OH)  BLAIR MICHAEL L  OH  22-5    47-44  91       
N LAWRENCE (OH)  HUTCHINS TUFF  OH  20-5  SUB JUNIOR  45-46  91       
N LAWRENCE (OH)  MADER JR WALTER R  OH  20-1    45-46  91       
DONIPHAN (NE)  CARLISLE JARRETT A  NE  4-1  SUB JUNIOR  46-45  91       
NILES (MI)  HAYES F DARRYL  MI  3-5  AA    44-47  91       
ST CLOUD (MN)  LAIB PAT LEE  MN  10-3  AA  VET  48-43  91       
NEKOOSA (WI)  RIFFE MATTHEW A  WI  25-1  AA    48-43  91       
SCORE(S) 1 TO 100 OF 433 TOTAL SCORES FOUND NEXT  LAST  LAST UPDATE - 08/02/2020 - 04:12:13 CT

PRINT - CREATE PDF

BACK

MAIN MENU